Sėkmingai išbandytas pirmasis Lietuvoje mobilusis paštomatas – planuojama tolesnė jų plėtra

pastomSėkmingai pirmąjį Lietuvoje mobilųjį paštomatą išbandęs LP EXPRESS paštomatų tinklas planuoja tolesnę jų plėtrą. Tikimasi, kad artimiausiu metu naujos kartos LP EXPRESS ECO paštomatai bus integruoti į esamą paštomatų tinklą bei atsiras vietovėse, kuriose siuntų srautai nėra dideli.

Prognozuojama, kad per 2023 metus tokio tipo paštomatų gali būt įrengta apie keliasdešimt vienetų.

Vienas iš esminių mobiliųjų paštomatų privalumų – ilgai veikianti baterija, dėl kurios įrenginys dirba net ir neprijungtas prie elektros įvado. Tai leidžia paštomatą paprastai įrengti tiek vietovėje, kurioje matomas toks poreikis, tiek ir operatyviai perkelti jį ten, kur siuntų srautai konkrečiu metu būna didžiausi.

Tokiu būdu siuntas absoliučiai daugumai klientų kitą darbo dieną bus galima pristatyti net ir labiausiai užimtais laikotarpiais, pavyzdžiui, prieš Kalėdas.

„Naujo tipo paštomatas pasiteisino ne tik dėl techninių sprendimų, bet ir dėl suteikiamo patogumo klientams. Pastarųjų atsiliepimai – išskirtinai teigiami, žmonės džiaugiasi ne tik didesniu siuntų atsiėmimo greičiu, bet ir komfortu, ypač žiemą. Įprastų paštomatų ekranai yra liečiami pirštu, tuo tarpu mobiliajame paštomatu esančius klaviatūros mygtukus galima spausti ir nenusiimant pirštinių. Tikimės, kad jau greitu metu šios naujovės teikiamais privalumais galės pasinaudoti ir daugiau LP EXPRESS paslaugomis besinaudojančių klientų“, – sako Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Bandomasis LP EXPRESS ECO paštomatas, skirtas siuntų atsiėmimui, nuo praeitų metų lapkričio veikia Vilniuje, šalia „Verslo trikampio“ biurų komplekso. Šioje vietoje jis bus iki kovo pabaigos, o po to grąžintas jį paskolinusiam gamintojui.

Šiuo metu LP EXPRESS turi 354 paštomatus daugiau nei 100 gyvenviečių visoje Lietuvoje. Beveik 98 proc. siuntų gavėjams yra pristatomos jau kitą darbo dieną.

2022 m. LP EXPRESS pagal tinklo plėtrą užėmė pirmąją vietą visoje šalies paštomatų rinkoje.

Susisiekimo ministerijos nuotrauka

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode